Ordförande / President

Billy Gerdfeldter, billy.gerdfeldter@psychology.su.se
Representant i Institutionsstyrelsen / Representative in the Department Board
Representant i Professorsgruppen / Representative in the Professors' Group

 

Vice ordförande / Vice President

Marta Zakrzewska, marta.zakrzewska@psychology.su.se
Representant i Institutionsstyrelsen / Representative in the Department Board
Representant i Professorsgruppen / Representative in the Professors' Group

 

Kassör och sekreterare / Treasurer and secretary

Lichen Ma, lichen.ma@psychology.su.se

 

Representant i / Representative in Samhällsvetenskapliga fakultetsrådet (SFR)

Carlos Tirado Aldana, carlos.tirado@psychology.su.se

 

Representant i / Representative in Centrala doktorandrådet (CDR)

Rebecca Bengtsson, rebecca.bengtsson@psychology.su.se

 

Representant i Rådet för arbetsmiljö och lika villkor (RALV) / Representative in The work environment and equal rights committee

Erik van Berlekom, erik.vanberlekom@psychology.su.se

 

Representant i Institutet för tillämpad beteendevetenskap / Representative in The Institute for Applied Behavioral Science (ITB)

Philip Gustafsson, philip.gustafsson@psychology.su.se

 

Utbildningsutskottet / Education committee

Andreas Gerhardsson, andreas.gerhardsson@psychology.su.se

 

Teknologikoordinator / Tecknology coordinator

Stephen Pierzchajlo, stephen.pierzchajlo@psychology.su.se

 

Arbetslivsseminarier / Work life seminars

Kim Ströberg, kim.stroberg@psychology.su.se