Central administration (ekonomi, personal, information)

Katarina Kristensson, administrativ chef, katarina.kristensson@psychology.su.se
Philip Stenström, institutionssekreterare, diarieföring, arkivvård, philip.stenstrom@psychology.su.se
Marie Miller, ekonomihandläggare, marie.miller@psychology.su.se
Christina Wolf, projektekonom, christina.wolf@psychology.su.se
Åsa Grip, personalhandläggare, asa.grip@psychology.su.se
Henrietta Roos, personalhandläggare, henrietta.roos@psychology.su.se
Jenny Bourelius, koordinator, jenny.bourelius@psychology.su.se
Julia Korkiakoski, koordinator, julia.korkiakoski@psychology.su.se

Forskarutbildningen samt utbildningar på avancerad nivå

Fredrik Jönsson, studierektor, fredrik.jonsson@psychology.su.se
Monika Karlsson, expedition, expeditionen@psychology.su.se
Anders Johnsson och Kirsi Lehtoviita, studievägledare, studievagledning@psychology.su.se

Psykoterapeutprogrammet

Gunnel Jacobsson, studierektor, gunnel.jacobsson@psychology.su.se
Julia Korkiakoski, expedition, expeditionen@psychology.su.se
Anders Johnsson, studievägledare, studievagledning@psychology.su.se

Psykologprogrammet

Lilianne Eninger, studierektor, lilianne.eninger@psychology.su.se
Erika Södersten, expedition, expeditionen@psychology.su.se
Anders Johnsson, studievägledare, studievagledning@psychology.su.se

Övrig utbildning på grundnivå

Erik Berntson, studierektor, erik.berntson@psychology.su.se
Claudia Bernhard-Oettel, biträdande studierektor, claudia.bernhard.oettel@su.se
Wenche Gros och Lena Holmlund, expedition, expeditionen@psychology.su.se
Anders Johnsson, studievägledare, studievagledning@psychology.su.se