Central administration (ekonomi, personal, information)

Katarina Kristensson, (vik), administrativ chef, katarina.kristensson@psychology.su.se
Magdalena Skarp (tjl), administrativ chef
Marianne Sigmond (vik), personalhandläggare, marianne.sigmond@psychology.su.se
Henrietta Roos (vik), personalhandläggare, henrietta.roos@psychology.su.se
Åsa Damgaard (tjl), personalhandläggare
Carlos Murakami (vik), koordinator, carlos.murakami@psychology.su.se
Julia Korkiakoski (tjl), koordinator
Jenny Bourelius, koordinator, jenny.bourelius@psychology.su.se

Forskarutbildningen samt utbildningar på avancerad nivå

Fredrik Jönsson, studierektor, fredrik.jonsson@psychology.su.se
Monika Karlsson, expedition, expeditionen@psychology.su.se
Jenny Ehn och Sanna Wallin, studievägledare, studievagledning@psychology.su.se

Psykoterapeutprogrammet

Gunnel Jacobsson, studierektor, gunnel.jacobsson@psychology.su.se
Kerstin Halldin, expedition, expeditionen@psychology.su.se
Jenny Ehn och Sanna Wallin, studievägledare, studievagledning@psychology.su.se

Psykologprogrammet

Lotta (Lena) Reuterskiöld, studierektor, lsm@psychology.su.se
Kerstin Halldin, expedition, expeditionen@psychology.su.se
Jenny Ehn och Sanna Wallin, studievägledare, studievagledning@psychology.su.se

Övrig utbildning på grundnivå

Stephan Baraldi, studierektor, sbi@psychology.su.se
Erik Berntson, bitr. studierektor (PAO), erik.berntson@psychology.su.se
Wenche Gros och Lena Holmlund, expedition, expeditionen@psychology.su.se
Jenny Ehn och Sanna Wallin, studievägledare, studievagledning@psychology.su.se